Elektromobilita
pro všechny

Tesla

em-tesla3-red-150

Jalopnik se na začátku srpna projel v krásně červené Tesle 3 Performance, v detailu článku se můžete dozvědět, jaké z ní měl dojmy kromě:

"It’s… very fast. And interesting."

Je třeba uvést, že jde o nejrychlejší Teslu 3, vybavenou předním motorem navíc. Přesto je rozdíl oproti základní verzi ve zrychlení na 100 km z nuly zanedbatelný, má je dosáhnout za 3,5 vteřiny, základní verze za 4,5 vteřiny. Performance přitom stojí dvojnásobek, nejen kvůli pohonu všech kol a prodlouženému dojezdu.

Jalopnik se v autech vyzná a jen málokdy se mu stane, aby nemohl kvůli dojmům z testování usnout. Zrychlení, ale i jízdní vlastnosti ho přesvědčily po 1,5 hodinové jízdě po Bostonu a okolí, že se na Teslu 3 musí podívat podrobně za každou cenu. Jeho kolegové oceňují výborně navržené sedačky, některým se líbí strohý interiér, dalším méně.

Tesla 3 Performance chce konkurovat BMW 3 a zřejmě se jí to daří. Navíc má výborný výhled a tichý chod, o provozních nákladech nemluvě.

em-jalopnik-tesla3-600

Zdroj: Jalopnik.com

 

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x