Požadovaný text nenalezen. Kolonožky, koloběžky... - Další - jezdíme na elektřinu
Elektromobilita
pro všechny

Kolonožky, koloběžky...

em-lime-150

Lime umístilo v Praze několik set elektrických koloběžek.

Jaké mají výhody a nevýhody?

Detail

em-kolobezka-joyor-150

Lehký, skladný a zajímavý dopravní prostředek pro město je elektrokoloběžka Eljet Carbon Light s nosností 110 kg a dojezdem až 25 km při maximální rychlosti 23 km/h díky motoru 250W.

Náročnějším zájemcům je určena elektrokoloběžka Joyor X5S s robustní konstrukcí a dvojnásobným výkonem motoru, rychlostí až 35 km/h, dojezdem až 60 km.

Elektrokoloběžky jsou vhodné pro celou rodinu, a to nejen pro zábavu, ale i cesty po městě nebo na nákupy. Pro starší a pokročilé představují možnost, jak se neomezovat v životním stylu.

Detail

em-pujcovna-tri-150

Hoverboard, kolonožka, gyroboard, balancnožka, prodejci se opravdu nedokážou shodnout na jednotném označení.

My jsme si do GyroZóny Alzy přijeli kolonožku vyzkoušet s dvěma dětmi - a zůstali jsme tam tři hodiny. Gyrozóna je mezi 8:00 - 20:00 určená pro seznámení se s hoverboardy, nanoboty a jednokolkou Segway, elektrickou koloběžkou, elektrokoly...

Radovan Fiala, který ji má na starosti, je ideálním člověkem pro podporu nejistých začátků - díky němu se děti naučí samostatně drandit za pět minut, šikovnější dospělí za patnáct. A je toho víc...

Detail

em-chopper-150

Mezi nejpohodlnější a nejsilnější koloběžky na ekologický pohon patří elektrokoloběžka Chopper. Mají ji v oblibě pořádní chlapi a i proto se stala hitem roku 2017.

Tato koloběžka je stylová, pohodlná a jednoduchá, s vysokým výkonem.

Detail

em-kolonozka-cross-red-150

Při výběru kolonožky do terénu vítězí zřejmě značka Cross. Kolonožka má kola s velkým průměrem 10 palců, díky kterým překonává rozličné překážky. Pokud si chcete naplno vychutnat jízdu a zároveň zažít dobrodružství na nerovném terénu, je pro vás Cross ideální volbou.

Detail

em-graffiti-150

Nejlevnější kolonožka je k dostání již za necelých tři a půl tisíce korun. Je dostatečná pro kratší přesuny, může mít menší problémy na nerovných terénech, ale skvěle se hodí pro začátečníky a nenáročné uživatele. Jaké další možnosti máme?

Detail

em-morxes-150

Jízda na koloběžce je zajímavá a zdravá aktivita, čím se ale máme řídit při výběru té pravé?

Z hlavních kritérií půjde o cenu, skladnost a někdy i nosnost. Co dál?

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x