Elektromobilita
pro všechny

Elektromobily krátce

em-zoe110-150

Renault Zoe bude cenově dostupnější elektromobil než Tesla 3 a je pravděpodobné, že se s ním budeme setkávat stejně často.

Je určený hlavně do města a jako druhé auto do rodiny, jeho výkon a rychlost není oslňující, ale dostatečný, stejně jako jízdní vlastnosti.

Co ještě o něm říká britská recenze?

Nová verze Renault Zoe R110 umožňuje pohodlné cestování rychlostí až 112 km/h, s určitým aerodynamickým hlukem a menší stabilitou oproti dražším vozům ve vyšší rychlosti.

S motorem 80 kW a užitnou kapacitou baterie 37 kWh je reálný dojezd až 250 km při rychlé jízdě, exceluje ovšem hlavně ve městě, kde dojede ještě dál. Můžete počítat se zrychlením zajímavějším než u spalovacích motorů, dobré jsou kompaktní rozměry, byť mohou znamenat určité problémy pro osoby na zadních sedadlech.

Výbavu interiéru a zábavně informační systém v displeji má v porovnání s Nissan Leaf a e-Golfem horší, což souvisí i s nižší cenou. Ta je v UK dotovaná, můžeme doufat, že tuto cestu budou následovat i ostatní země.

em-zoe110-600

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x