Elektromobilita
pro všechny

Elektrokola recenze

em-matto-150

Krosový model pro aktivní jezdce má všechno, co si lze za rozumné peníze přát.

Pěkné, dobře zpracované kolo s kvalitními komponenty má výkonný a poslušný motor Bafang Max Drive, lanka vedená v rámu, vzduchovou vidlici, hmotnost 20 kg.

Jak se na Apache Matto MX (Lady) jezdí?

em-matto-600

 

Jízda je zážitek. Představte si, že máte dobře odladěné krosové kolo, se kterým se chcete vydat za hezkého počasí ven - jen si nemusíte dělat starosti jak vysoko a jak daleko pojedete.

Na rovině a v mírném stoupání si na motor ani nevzpomenete, ve chvíli, kdy chcete jet ve stejném tempu i do kopce, nastavíte asistenci a opět motor pustíte z hlavy.

Při odblokovaném rychlostním omezení bude jízda po rovině mezi 30 - 35 km/h příjemným zážitkem, při ještě vyšších rychlostech z kopce bude Apache Matto MX stále stabilní.

em-matto-displej-200

 

Reakce na pohyb pedálů je téměř okamžitá, nárůst podpory je plynulý a výkon s 80 Nm je v porovnání s nižší cenovou kategorií fenomenální, i do výrazného stoupání vystačíte s menšími kolečky přehazovačky. Bafang Max Drive je aktuálně to nejlepší, co můžete za normální peníze pořídit (srovnání cen zde).

em-matto-motor-200 

 

Do křižovatky vjíždíte díky rychlé podpoře svižně, motor na většině trasy ani neslyšíte, výdrž akumulátoru je oproti nábojovým motorům podstatně vyšší. Kotoučové brzdy jsou okamžitě a výrazně účinné, pokud je neopatrným úderem nebo opřením kola nezkroutíte, podstatným způsobem přispějí k bezpečné jízdě.

em-matto-kolo-200

 

Apache Matto MX je to pravé krosové kolo pro ty, kdo jezdí rádi. Je vzdálené kompromisům základní cenové kategorie, se slušným designem a kvalitními komponenty uspokojí naprostou většinu zájemců a zamyslet by se nad ním měli i ti, kdo si původně připravili nižší částku. Je přesně tím, jaké by elektrokolo mělo být - nenápadným, ale spolehlivým partnerem, se kterým vám bude dobře.

em-matto-kopec-400

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x